Saç Traş Makinesi Tavsiyeleri ! İşte Fiyatlar

amsfjkdı4hto645-1024x1024
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kişisel bakım denildiği zaman, ilk akla gelen, kadınlardır ama son yıllarda erkek kişisel bakım ürünleri de popüler bir hale gelmiştir ve oldukça talep gören ürünlerdir. Erkeklerin sık sık ihtiyaç duyduğu en önemli şey, saç ve sakal traşıdır. Sakallar jilet gibi pratik ürünlerle acil durumlar da kesilebilir. Saçı evde kesmek hem riskli hem de zordur.

Berberde vakit kaybetmek istemeyen ve pratik bir traş isteyenler için, saç traş makinaları tasarlanmıştır. Bu sayede hem güzel bir saç stiline sahip olunabilir hem de zamandan tasarruf edilebilir. Günümüzde pek çok markaya ait ve çeşitli özelliklere sahip, pek çok saç traş makinesi modeli bulunur. Herkes kendi ihtiyacına göre belirlediği makineyi tercih etmelidir.

Saç & Sakal Kesme Makinesi Modelleri - n11.com

Saç Traş Makinesi Modelleri Nelerdir? 

Saç traş makinesi modelleri çeşitli özelliklere sahiptir. Birçok ihtiyaç düşünürlersek tasarlanan makineler, tek bir ürünle birçok işe yarayabilir. Bazı modeller, hem saç hem sakal traşı yapar. Bunun için çeşitli makina başlıkları bulunur. Uygun başlığı takarak, iki iş bir arada yapılabilir. Sürekli seyahat eden ve traş makinesine ihtiyacı olan kişiler, şarjlı ya da pilli modelleri tercih edebilir. Bu sayede ihtiyaç anında hemen traş olmak ve saçlara şekil vermek mümkün olabilir.

Kablolu ve kablosuz modellerin yanı sıra son dönemlerde duşta kullanılabilen, su geçirmez ve paslanmaya karşı üretilen makinelerde bulunur. Bilindiği gibi,  saç traş makinelerinde en çok tercih edilen markalar, Braun ve Philips’tır. Farklı başlıkları ve ergonomik ürünler olmasının yanı sıra, dayanıklı ve kalitelidir. Saç traş makinesi almak isteyenlere, tavsiye edilebilir. Ürünler çeşitli renk ve modeller de olabilir. Makina satın almadan önce, piyasadaki model ve fiyatlar araştırılıp, daha sonra alınmalıdır. Saç traş makinesi satın alırken, bazı özelliklere dikkat etmek gerekir. Bu özellikler, şu şekilde sıralanabilir;

En İyi Tıraş Makineleri 2020: HAAAYDİİİİ SAÇ SAKAL TIRAŞINA! - Sana Hoş  Gelir

Saç Traş Makinası Alınırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir 

  • Profesyonel olarak bu işi yapanlar, büyük makinaları, kişisel olarak kullanacaklar, küçük makinaları tercih etmelidir.
  • Kullanım sıklığı fazla ise sakal traşı için de başlığı olan ürünler tercih edilmelidir.
  • Ürünün gücü önemlidir. Performans açısından dikkat edilip, alınması gerekir.
  • Paslanmaz ve kablosuz makinalar, her zaman daha avantajlıdır.
  • Ürünü satın alırken, mutlaka yanında seyahat çantası da istenmelidir.

Saç Traş Makinesi Fiyatları Nelerdir 

Saç traş makinesi fiyatları, markadan markaya değişiklik. Aynı zamanda başlık sayısı ve özellikleri de fiyatları etkiler. Ürün grubu içinde en yüksek fiyatlı ürünler, su geçirmez ve paslanmaz ürünlerdir. Ekonomik ürün arayanlar, kablolu ürünleri tercih edebilir. Fiyatları etkileyen bir diğer konuda ürünün bir kaç amaç için kullanılmasıdır. Yani hem saç hem de sakal traşı yapan ürün fiyatları daha yüksektir.  Saç traş makinesi alınırken, mutlaka öneriler dikkate alınması ve daha sonra ürün satın alınmalıdır.

Moser Opal 1170 Saç Kesme Makinesi Kablolu Siyah 1173-0250 | Watsons

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!