Sahte Gelin Sinir Krizine Girdi

Sahte Gelin Sinir Krizine Girdi
Sahte Gelin Sinir Krizine Girdi
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sahte gelin, aldatıldığı iddialarına karşı büyük tepki gösterdi. Didem Arslan Yılmaz’ın da hayretlere düştüğü olayda sahte gelin olay çıkararak, dikkatleri üzerine çekti. Sahte gelin Melisay’ın sevgilisi olan Emrah’ ın eski sevgilisi programa katılınca olan oldu.

Show TV’de her gün birbirinden ilginç konularıyla ekranlara gelen Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu yine adından esinlenerek Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme adlı programda sahte gelin konusunu ele almıştır. Antalya’da yaşamını sürdüren Dilek Köse adlı kadın, kızı Melisay Tosun’u aramak için programa başvurdu.

Anne Dilek Köse, kızının bir çeteye karıştığını ve evlenme vaadi ile insanları dolandırıp, yüklü miktarda para ve altın aldıklarını açıkladı. Sahte gelin çetesine 4 sene önce katıldığını belirten Köse, kızını bu dolandırıcıların elinden kurtarmak için programa başvurduğunu söyledi.

”4 Sene Önce Bu İşe Girdim”

Kızı Melisay ise programa katılarak, bu işe eski eşi Emirhan Arslan’ın soktuğunu belirtti. ”Böyle bir olaya asla karışmak istemezdim ama kendimi nasıl olduysa bu işlerin içinde buldum ”diye kendisini savundu. Canlı yayında sahte gelin olarak milyonlarca kişiyi kandırdığını itiraf eden Melisay Tosun ” 4 seneden beri bu işi yapıyorum beni bu çeteye eşim Emirhan Arslan soktu” dedi. Dolandırdığı insanlardan aldığı para ve altınları ise ”Emirhan elimden alıyordu ”diye ifade etti. Canlı yayında gözaltına alınan Emirhan Arslan’ın birçok olaya karıştığı da ortaya çıktı.

”Canlı Yayında Bebeğimi Düşürdüm”

Türkiye’nin hemen hemen her yerinde evlenme vaadiyle insanları kandırarak dolandıran sahte gelin ve çetesi stüdyoda sorulan sorulara karşı kendilerini ifade etmeye çalıştılar. Türkiye’nin her bölgesinden telefon ile bağlanarak dolandırıldığını söyleyen vatandaşlar sahte gelin çetesinin çökertilmesi için ne biliyorlarsa açıkladılar. Yayınlanan son bölümde sevgilisi Emrah’tan hamile kaldığı ve canlı yayında bebeğini düşürdüğünü de itiraf eden sahte gelin, bu itirafıyla herkesi şaşkına çevirdi.

Daha sonra programa katılan Emrah’ın eski sevgilisi Melisay’ı kendisiyle aldattığını açıkladı. Eski sevgilinin itirafına daha fazla dayanamayan Melisay, programda sinir krizi geçirdi. Emrah Melisay’ın hamile olmadığını ve herkesi kandırdığını söyledi. Ayrıca ”canlı yayına katılan kadının kim olduğunu da bilmiyorum” diyerek kendisini savundu. Bu olayda sahte gelin çetesinde adı geçen isimler polis ekipleri tarafınca gözaltına alındı.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme