Sefirin Kızı Dizisinin Adı Mı Değişiyor? Yeni Kadro ile Film Tamamen Değişti

Sefirin Kızı Dizisinin Adı Mı Değişiyor? Yeni Kadro ile Film Tamamen Değişti
Sefirin Kızı Dizisinin Adı Mı Değişiyor? Yeni Kadro ile Film Tamamen Değişti
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pazartesi akşamları Star TV de ekranlara gelen sevilen dizi sefirin kızı, iki başrol oyuncusunun ayrılması üzerine eski hikâyeyi unutturmaya yöneldi. Başrol oyuncuları Neslihan Atagül Doğulu, Uraz Kaygılaroğlu, Engin Akyürek, Edip Tepeli, HivdaZizan olan sefirin kızı Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu’nun ayrılması üzerine film konusunu tamamen değiştirmek zorunda kaldı.

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ün dâhil olması ile beraber reytinglerde az da olsa bir yükseliş yaşandı fakat beklenen kadar değil. Mavi ismiyle Sefirin kızı dizisine hızlı bir giriş yapan Tuba Büyüküstün, karakteri ile dizinin isminin mavi olarak değiştirilmesi fikrini izleyiciye sundu.

Dizinin Sancar Efesi Aşık Mı Oluyor?

Dizide Sancar karakterini canlandıran Engin Akyürek, aşkını mavi karakteriyle yaşayacak gibi gözüküyor. Ekranlara gelen son bölümde yakınlaşma gerçekleştiren mavi ile Sancar efe sarılma sahneleri ile izleyicinin aklına yeni bir aşk doğuyor, ilerleyen bölümlerde aşk yaşayacaklarının izlenimini verdi. Maviyi birçok kez kurtaran ve yardım eden Sancar efe, kimi izleyicisinden bu ikiliyi özlemişiz çok güzelsiniz gibi hoş yorumlar alsa da kimi izleyicisini de kızdırdı. Naresiz Sefirin kızı mı olur? Sancar ne çabuk destanını naresini unutur da başka birini sever, ilgilenir gibi yorumlara da maruz kaldı. Nare karakterini yani Neslihan Atagül’ü izleyicinin sevdiği ve hala unutmadığını üzgünlük yaşattığını buradan anlayabiliriz.

Tuba Büyüküstün Kimdir?

Sefirin Kızı Dizisinin Adı Mı Değişiyor? Yeni Kadro ile Film Tamamen Değişti

Başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün, 5 Temmuz 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul özel doğuş okulundan, mimar Sinan güzel sanatlar üniversitesi sahne dekoru ve kostüm tasarımı bölümünü başarı ile tamamlayan oyuncu reklam filmlerinde rol almaya başladı. Üniversite yaşantısını tamamladıktan sonra Tomris Giritlioğlu tarafından oyunculuğa başlama başarısını elde etti. Çeşitli dizilerde ve filmlerde yer alan oyuncu Gülizar adlı filmde başrol oyunculuğunu gerçekleştirdi. Sırbistan – Karadağ cumhuriyeti uluslararası TV festival Bar’da en iyi kadın Oyuncu ödülünü başarısı ile elde etti.

Ardından ıhlamurlar altında adlı diziyle kendini tanıtan ve güzel bir çıkış elde eden Büyüküstün, Babam ve Oğlum adlı sinema filminde yer alarak ilk sinema filmini de gerçekleştirdi. Gönülçelen, asi gibi güzel dizilerde yer alan Tuba Büyüküstün, 2014 yılında UNICEF Türkiye’nin iyi niyet elçisi seçildi. Daha sonra kara para aşk dizisinde Engin Akyürek ile beraber başrol oyuncusu olarak yer aldılar. Şimdi ise sefirin kızı dizisinde tekrar bir araya geldiler.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme