Sen Çal Kapımı Dizisinde Ortalığı Yakan Sahne! Tutku Dolu Dans İzleyici Ekrana Kilitledi!

sen-çal-kapımı-3-1
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sen Çal Kapımı dizisi ara sıra değişse de eksilmeyen bir reyting grafiği ile yayın hayatına devam ediyor. Dizinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel aynı zamanda sosyal medyada takipçisi çok olan ünlüler arasında. Zaman zaman ikili arasında çıkan aşk dedikoduları doğrulanmasa da her iki oyuncunun da yalnız olması ve çok yakıştırılması bu iddiaları gündemde tutuyor. Dizinin son bölümünde yaşanan bir sahne ise hem seyircileri ekran başına kilitledi hem de tansiyonu yükseltti.

Eda ve Serkan’ın Tutkulu Dansı

Eda ve Serkan kadar yan karakterler ve Serkan’ın ofisinde çalışanların hikayeleri ile de renklenen dizide bu hafta yaşananlar kadar en sonda yer alan tango sahnesi de dikkat çekti. Dizide Eda ve Serkan’ın yakınlaştığı her sahne zaten başlı başlına dikkat çekiyor ve onların yakın olduğu bölümlerde reytingler de daha iyi bir çizgide ilerliyor. Eda ve Serkan’ın tango provası için bir araya geldiği dakikalar da çok beğenildi. Ofise gelip Serkan’la tango provasını yapmak isteyen Eda ve Serkan arasında geçen diyalog da oldukça ateşli ve cezbediciydi.

Yandı Buralar

Dans provasını yaparken Serkan ve Eda aynı zamanda tangonun ne kadar tutkulu ve yüksek bir dans olduğundan bahsetti. Bu dansın kendilerini yakınlaştırabileceğini söyleyen Eda’ya Serkan’ın yanıtı ise “bizim yakınlaşmamız için tangoya gerek yok. Buralar yanar” oldu. İşte o sırada Eda ise çok daha ateşli bir yanıt verdi. Yangından korksaydı zaten âşık olmayacağını söyledi. Daha sonra ise hem ofis çalışanları hem de seyirciler birlikte Eda ve Serkan’ın ateşli tangosunu izledi. Daha önce yayınlanan bölümlere göre tutku seviyesi oldukça yüksek ve dikkat çekici olan bu bölüm izleyiciler tarafından çok beğenildi.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme