Seren Serengil’in Annesinden Beklenmedik Açıklama

Seren Serengil'in Annesinden Beklenmedik Açıklama
Seren Serengil'in Annesinden Beklenmedik Açıklama
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medyada oldukça merakla takip edilen ve geniş kitlelerce konuşulan Seren Serengil hakkında bu defa annesi Nevin Serengil’de yorum yaptı. Yaptığı bu açıklamalar ile annesi Nevin Serengil, kızı Seren Serengil hakkında dert yandı.

Telefonları Açmaması Üzerine Merak Uyandırdı

Serengil ailesinin dostu olan ve kısa süre önce Seren Serengil’e ulaşmak için hem arayan hem de mesaj atan fakat Seren Serengil’den herhangi bir dönüt alamayan Gönül Yazar bu defa Seren Serengil’in annesi Nevin Serengil’ e yazdı.

Geçtiğimiz günlerde yeni yıldan sonra sosyal medyada Nevin Serengil’e mesaj atarak yılın ilk gününde önce sağlık ve güzel temenniler dileyerek konuya giriş yapmıştı. Seren’i çok sevdiğini ve onu ekranlarda izledikten sonra konuşmak için aradığı fakat Seren’in açmadığı söyledi.

Aramalara dönememiştir diyerek bu defa mesaj attığı fakat yine bir ses çıkmadığını bunun üzerine Seren için meraklandığını söyleyen Gönül Yazar, Annesi Nevin Serengil’e bana iyi haberlerini söyleyin ki içim rahat etsin diyerek mesajını sonlandırıyor.

Annesinden Seren Serengil’ e Gönderme

Yakın dostu Gönül Yazar’ın mesajına karşılık olarak Seren Serengil’in annesinden şaşırtıcı cevap geldi. ‘Kızım Hiç Lafımı Dinlemiyor’ diyerek hem gönderme yaptı hem de sitemli sözlerini sosyal medya üzerinden duyurdu. Öyle ki kızının ikinci bir ameliyat daha olduğundan dahi haberinin olmadığını söyleyerek şu şekilde yakın dostuna cevap verdi.

Sıcak bir üslupla hitap ederek kızının mide ameliyatı olduğunu ve bunun üzerine bir daha ameliyat olduğunu söyleyerek durumun ne kadar tehlikeli olduğunu belirtip, ardından ise yapması ve dikkat etmesi için gereken şeyleri söylüyorum ama beni dinlemiyor diye cümlelerini sonlandırdı. Nevin Serengil, kızının sürekli kilo vermesinin tehlikeli olduğunu ve bunun akabinde ona sürekli su içmesi ve vitamin ilaçları alması konusunda dikkat etmesi gerektiğini söylese de kızı Seren Serengil’in onu dinlemediğini söylüyor.

Bu durum karşısında bir anne olarak üzüldüğünü ve elinden de bir şey gelmediğini üzülerek bu sözleriyle sosyal medyadan paylaştı. Seren Serengil ise bu olaylar üzerine hakkındaki yapılan yorumlara annesinin üzüldüğünü ve görmemesi için annesini engellediğini söyledi.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme