Şiddetin Savunması ‘’Bana Tokat Attı’’ Oldu! Kesik İzleri Görenleri Şok Etti!

karabuk_te_kiz_arkadasini_darp_eden_avukata_uzaklastirma_karari_verildi_h88105_28371
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Karabük’te yaşanan olayda, 21 yaşındaki B.Ü arkadaşı tarafında darp edildiği iddiası ile polis merkezine gidip suç duyurusunda bulunmuştu.  Olayın ardından, hakkında iddialara yanıt veren avukat Sinan A. (46) , ‘’Alkol alırken bana soda şişesini fırlatıp, tokat attı’’ dedi.

 

Avukat Sinan A.21 yaşında ki B.Ü ile alkol aldığını kabul etti.  Olay günü iki tarafında alkollü olduğunu özellikle belirten, Sinan A, olay gününe dair şahsı adına iddialara cevap verdi.  Ortak arkadaşlarının evinde alkol aldıklarını, sonrasında ise gecenin seyrinin çirkin boyutlara taşındığını ve arkadaşının sorumsuzca hareketlerini engelleyemediğini belirtti.  Alkol tüketimini aşırı yapan B.Ü’yü kontrolsüz davrandığı gerekçesiyle, hakkında ki iddiaları kabul etmedi.

Psikolojik Sorunları Var

Genç kızın, normalde sorunlu bir yaşantısı olduğunu, davranışlarının normal insanlara göre farklılık gösterdiğini belirtti. Olay günü için de, anlatıldığının aksine, kendisinin şiddet uygulamadığını dile getiren Avukat Sinan A. ‘’ Her şey normal gidiyordu.  Elim yanlışlıkla içkisine değdi ve birden yere düştü. Bir anda ayağa kalkarak benim içkimi nasıl dökersin diye tepki gösterdi. Bende alkollü olduğunu bildiğim için sakin bir tavırla, tekrar yeni bir içki getirebileceğimi söyledim. Ancak bunu kabul etmeyip, bana soda şişesini fırlatıp birden tokat attı.

O dakikadan sonra tartışmaya başladık. Uzaklaştırmak için hafifçe vurdum, o da anında bana karşılık verdi. Olayı gören arkadaşım, B.Ü’yü başka bir odaya sakinleşmesi için götürdü. Ancak orada da bağırmaya devam ediyordu.’’ Dedi.

Kesik İzleri Anlatıldığı Gibi Değil

Genç kızın kolunda oluşan kesikler ile kendisinin bir ilgisi olmadığını belirten. Sinan A. ‘’ Arkadaşımın götürdüğü odanın camına yumruk atıp, elinde ve kolunda kesikler oluştu. Aksi bir durumda bu yaralardan bende de olması gerek. Ben şiddeti hiçbir zaman tasvip etmem ve uygulamam. Davranışları normalde de sağlıklı değil. Sadece içkisini yere döktüğüm için olayı fazla büyüttü’’ diyerek kendinin savundu.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme