Survivor 2021 Dokunulmazlık Oyun Sonucu

Survivor 2021 Dokunulmazlık Oyun Sonucu
Survivor 2021 Dokunulmazlık Oyun Sonucu
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Survivor’ın 2.haftasında dokunulmazlık oyunlarından ilkini gönüllüler takımı aldı. Haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Survivor da yer alan Reşat’ın diskalifiye durumu ne olacak?

Survivor ekranlara tekrar döndü. 2021 yılının Ünlüler-Gönüllüler kadrosu ile ekranların gözdesi olmaya başladı. Gönüllüler kadrosunun içinde yer alan Reşat’ın sakatlanması hakkında diskalifiye durumları merak ediliyordu. Acun Ilıcalı dokunulmazlık oyunu içerisinde bu konu hakkında açıklama da bulundu.

Dokunulmazlık Sembol Sahiplerini Buldu

2021 Survivor’ın 6.bölümün de dokunulmazlık oyununu 10-6 skor ile gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler ise aday çıkardılar. Dokunulmazlık oyunu, kuvvet bazlı zorlu bir parkur olarak yer alıyordu.

Yarışmacıların amacı platform üzerinde bulunan kovaları, karşı yarışmacıyı iterek düşürmeye çalışmak. Oyunun başarılı oyuncusu Gönüllüler takımından Yunus Emre Karabacak oldu. Performansının iyiliği sebebi ile dokunulmazlık sembolü Acun Ilıcalı tarafından Yunus Emre’ye verildi.

Survivor 2021’de Ünlüler takımı ödül oyununu kazanması ardından ise yarışmacılar dokunulmazlık yarışması için oyun alanında buluştu.

Reşat’ın Sağlık Durumu ile Açıklama

Survivor 2021 Dokunulmazlık Oyun Sonucu

Survivor 2021 Gönüllüler takımında olan Reşat Hacıahmetoğlu, bir oyun sırasında sakatlanması sonucu oyunlarda performans gösteremiyordu. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu öncesi açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı Reşat ile ilgili “Reşat seninle ilgili güzel haberlerimiz var.

Bir zaman daha oyunlarda oynayamayacak olsan Survivor’a devamlılığın konusunda bir sıkıntı yok. Çekildiğin röntgenler sonucu Doktor Metin ağabey inceledi, kırık mevcut değil. Tahminimce 3 veyahut 4 günün daha var istirahat için.

Eleme Adayı Kim Oldu?

İki takım karşılaşmasın da çarpışmalı rekabet sonrasında Ünlüler dokunulmazlık oyununu kaybetti ve aralarından bir ismi daha eleme adayız olarak yazmak durumunda kaldı. Aralarından en fazla yazılan isim olarak ise İlayda eleme adayı oldu. İlayda Şeker 12 kişi olan Gönüllüler takımından 10 kişi olan Ünlüler takımına oylama sonucu geçmişti.

Bu defa ise İlayda eleme adayı olarak gösterilmiş oldu. İsminin çoğunlukta olarak eleme adayı şeklinde çıkması ile İlayda, “Takım arkadaşlarımın yanında bir seviye daha geri gelmekteyim. Beni yazmaları olağan bir durum fakat bu takım içinde savaşmayı öğrendim. Yazanlara saygı duyuyorum, savaşmayı ise bırakmayacağım.” açıklamasını yaptı.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme