Survivor 2021 Reşat Hacıahmetoğlu Yarışmadan Eleniyor Mu? Sakatlığı Nedir?

Survivor 2021 Reşat Hacıahmetoğlu Yarışmadan Eleniyor Mu? Sakatlığı Nedir?
Survivor 2021 Reşat Hacıahmetoğlu Yarışmadan Eleniyor Mu? Sakatlığı Nedir?
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TV8 ekranlarının sevilen yarışmalarından biri olan Survivor 2021 yılında da karşımıza çıkıyor. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımında kıyasıya bir rekabet başlamış durumda. Geçtiğimiz günlerde Sultan Reşat adındaki yarışmacının talihsiz bir kaza geçirdiği görüldü. Bunun üzerine yarışmacının diskalifiye olup olmayacağı konusunda merak edilen konular ortaya çıkmaya başladı.

Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamaya göre ayağında pek çok kırık olduğu ortaya çıktı. Bu sebeple yarışmaya devam etmesinin zor olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı diskalifiye olup olmayacağı konusunda insanları merak içerisinde düşürdü.

Ada konseyinde yapılan konuşmadan yarışmadan ayrılabilme ihtimali karşısında Sultan Reşat gözyaşlarını tutamadı. Sultan Reşat’ın gözyaşlarında bu olması ile birlikte diğer yarışmacılar da aynı şekilde gözyaşlarını tutamadılar.

Sosyal medyada da Sultan Reşat ile ilgili paylaşımlar yapılmaya başladı. Henüz diskalifiye olup olmayacağı konusunda kesin bir bilgi bulunmuyor. Tedavisini olup daha sonra yarışmaya devam etmesi gibi bir durumda söz konusu oluyor.

Sultan Reşat’ın Ayağında Kırıklar Var

Survivor 2021 gönüllüler takımında olan Sultan Reşat ciddi bir sakatlık geçirdi. Geçirdiği sakatlık sonrasında ayağında pek çok kırığın bulunduğu ortaya çıktı. Bu şekilde yarışmaya nasıl devam edeceği ise merak konusu oldu. Acun Ilıcalı Sultan Reşat’ın ayağında kırık olduğunu ve tarak kemiğinde kırık olma ihtimalini söyledi.

Yarışmaya devam edemeyeceği konusunda konuşma yapan Acun Ilıcalı bu konu sebebiyle çok üzgün olduğunu da söyledi. Kırığın oynak bir yerde olması iyileşme durumunu çok azaltıyor. Yeni bir doktorun yapacağı tetkikler sonucunda yarışmadan ayrılıp ayrılmayacağı konusu kesinleşecektir. Seyirciler merakla bu sonucu bekliyor.

Sultan Reşat Kimdir?

Sultan Reşat 1990 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Üniversiteye kadar Trabzon’da yaşamış ve daha sonra Ordu Üniversitesi’ne gitmiştir. 2014 yılında üniversiteden mezun olmuştur. Vücut geliştirme ve kalite ile ilgili sporlara başlamış ve bu şekilde devam etmiştir. Daha sonra sosyal medya macerasında başlamak istemiştir.

2016 yılında maceraya başlamıştır. Doğa ve spor ile ilgili paylaşımlar yaparak insanların ilgi odağı haline gelmiştir. Uzun bir süredir. Trabzon’da yaşamını sürdürüyor. Şimdilerde ise Survivor 2021 gönüllüler kadrosunda yer alıyor.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme