Survivor Emin Diskalifiye Oldu!

Survivor Emin Diskalifiye Oldu!
Survivor Emin Diskalifiye Oldu!
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Acun Ilıcalı’nın kanalı olan TV8‘de yayınlanan Survivor, tüm hızıyla devam ediliyor. Ünlüler ve gönüllüler olarak iki takımın yarıştığı yarışmanın sunuculuğunu da Acun Ilıcalı yapıyor. Diğer bir sunucuda daha önceden Survivor yarışmacılarından olan Murat Ceylandır.

Survivor 2021’de Diskalifiye Şokları Devam Ediyor!

Survivor Emin Diskalifiye Oldu!

Haftanın çeşitli günlerinde ekrana gelen Survivor, yakaladığı iyi reytingleri ile bu senede en çok konuşulan programlar arasında yer alıyor. Yarışmanın ilk günlerinde Cemal Hünal oyunlarda bir sakatlık yaşamıştı.
Aradan bir süre geçtikten sonra, durumunun yarışmaya uygun olmadığı ve diskalifiye olduğu açıklandı. Bir diğer diskalifiye yine ünlüler takımından oldu. Geçen yıl gönüllüler takımında yarışan ve dizinden sakatlanan Meryem Kasap diskalifiye olmuştu.

Bu sene ünlüler takımında yarışan Kasap, talihsiz bir kaza yaşadı ve ameliyat gerektiği için yarışmadan diskalifiye oldu. Pes peşe yaşanan elemelerin ardından ünlüler takımının modu düştü ve bu durumdan etkilendiklerini açıkladılar.

Bir Diskalifiyede Gönüllerden!

Dün oynanan dokunulmazlık oyununun ardından, Acun Ilıcalı, gönüllüler takımının oyun alanında kalmasını rica etti. Takımla görüşmek için Dr. Metin Kuş geldi. Bilindiği üzere, Gönüllüler takımında yer alan Emin, bir süredir sakattı ve oyunlarda yer alamıyordu.

Son raporlara göre, Emin’in yarışmasının imkânsız olduğu söyleyen Metin Kuş, üzülerek, Emin’in diskalifiye olduğunu belirtti. Bunu duyan takım ve Emin, hem şaşırdı, hem de çok üzüldü. Durumu kabullenmek istemeyen yarışmacı, “Bacağımda herhangi bir sorun yok, yarışmaya devam edebilirim” dedi. Metin Kuş ise bur duruma itiraz etti ve çok üzülen yarışmacı gözyaşlarına engel olamadı.

Daha önce üç kere daha yarışmaya başvuru yaptığını, ancak kabul edilmediğini söyleyen Emin, gitmemek için direndi. Yakın arkadaşları Ayşe, Aleyna ve Steven’da gözyaşlarına engel olamadı. Gönüller takımı için büyük bir moral bozukluğu yaratan bu diskalifiyenin, performansları nasıl etkileyeceği, bugün ki ödül oyununda ortaya çıkacak.

Bir erkek, iki kadın olan yedek yarışmacıların da oyuna dâhil olacağı yeni bölüm, merakla bekleniyor. Hangi yarışmacının, hangi takımda olacağı, henüz belli değil. Survivor bu akşam saat 20.00’de TV8’de yayınlanacak.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme