Ünlü Showmenin Ev Halleri Dikkat Çekti! Zor Günler Geride Kaldı, İşte Detaylar!

mehmet-ali-erbil-sli-16-9-1578816870
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun bir süre önce evinin banyosunda düşerek yaralanan ve sağlık problemi yaşayan ünlü sunucu ve showmen Mehmet Ali Erbil için kötü günler geride kaldı. Kaçış sendromu sorunu ile yıllardır tedavi altında olan Mali, yaşadığı bu zorlu süreçten sonra yavaş yavaş kendine gelmeye başladı.

Erbil’i geçen gün kızı Yasmin Erbil ve küçük oğlu Ali Sadi Erbil ziyaret etti. Oldukça keyifli olduğu gözlemlenen Mehmet Ali Erbil çocukları ile çektiği fotoğraf karelerini resmi İnstagram hesabı üzerinden paylaştı. Paylaşılan resimlerde dikkat çeken detay ise Erbil ile oğlu Ali Sadi’nin benzerliğiydi.

Mehmet Ali Erbil’in Ziyaretçileri

Yasmin Erbil ve Ali Sadi geçen gün babalarını evinde ziyarete gitti. Ali Sadi’nin babasına olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı. Uzun bir zamandır sağlık problemleri yaşayan Erbil çocuklarının kendilerini ziyaret etmesi ile mutlu pozlar vermeyi ihmal etmedi.

Aylarca yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Mehmet Ali Erbil zor anları nihayet geride bıraktı. Kızı Yasmin ve oğlu Ali Sadi ile mutluluk dolu pozlar veren Erbil’in oğlu Ali Sadi ile benzerlikleri şaşkınlık yarattı. Kızı ve oğlu ile çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Erbil’in keyfinin yerinde olduğu gözlemlendi.

Zor Günleri Geride Bıraktı

Uzun yıllardır tedavi gören ve ciddi sağlık sorunları yaşayan Mehmet Ali Erbil kötü ve zor geçen günleri geride bıraktı. Paylaşılan fotoğrafların altına seviyorum merkez yazılı yorum bırakan Yasmin Erbil mutluluklarını dile getirdi. Tam 4 kez evlilik yaşayan Erbil’in 3 çocuğu oldu. İlk evliliğinden dünyaya gelen Sezin Erbil geçtiğimiz aylarda torun sevgisini de babasına yaşatmış oldu. İkinci evliliğinden dünyaya gelen Yasmin ve son evliliğinden olan oğlu Ali Sadi babalarını evinde ziyaret etti.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme