Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinden Rekor Başarı

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinden Rekor Başarı
Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinden Rekor Başarı
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trt1′ in seçkin dizilerinden olan ve her hafta Pazartesi günü ekranları başından izleyicileriyle buluşan Uyanış Büyük Selçuklu bu haftada reyting rekortmeni oldu. Birbirinden usta isimlerin yer aldığı dizide her hafta heyecan dorukta izlenmeler gerçekleşiyor. 4 Ocak Pazartesi akşamı ekranlarda yayınlanan 15. Bölümü ile dizi tüm kategorilerde birinci olarak başarısını tescilledi.

Sosyal Medyada Konuşmalar Devam Ediyor

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi ekranlarda yayınlandıktan sonra sosyal medyada da adı sürekli geçiyor. Öyle ki sosyal medya hesaplarından biri olan Twitter’da  uzun bir süre TT listesinin en başında yer almayı başardı. Bunun yanı sıra dizinin resmi İnstagram hesabında ve oyuncuların kişişel hesaplarının altında da birbirinden güzel tebrik mesajları ve beğeniler gözlerden kaçmadı. Dizinin son sahnesinden yer alan karşılaşma ile izleyenler heyecan dorukta yeni bölümün geleceği günü iple çekiyor. Son sahnede Sence ve Hasan Sabbah’ın karşı karşıya gelmesi üzerine tüm sır çözülecek mi büyük merak konusudur.

Büyük Yüzleşme

Her yerde yana yakıla aranan Sırlar Kitabı kimin eline geçecek? Sencer’in Hasan Sabbah’ı yakaladığında korku dolu yüz ifadesi ve sonrasında gelişecek olaylar ise oldukça heyecanlı olacağa benziyor. Sencer ve alplerinin peşinde olduğunu aynı zamanda Hasan Sabbah.2ın canı pahasına almak için gittiği Sırlar Kitabı’nın peşinde birileri daha vardı.

Markus ve adamlarının da peşinde olduğu bu kitap üçlü çemberin altında kalacağa benziyor. 16. Bölüm ise büyük bir merak ve heyecanla bekleniyor. Sencer, Sultan Melikşah’a o kitabı bulup getireceği doğrultusunda ant içti. Ne pahasına olursa olsun o kitabı Sultan’a götürmek için tüm engelleri açabilecek mi? Hasan Sabbah yolun sonuna mı geldi? Tüm bunların cevabını ise haftaya yayınlanacak olan 11. Bölüm ile hep birlikte izleyeceğiz.

Uzun Süre Kılıç Kullanamayacak

Kuvel kalesinden başarı ile dönen Melikşah’a yolda Markus ve adamları saldırır. Bunun üzerine son anda yetişen Hasan Sabbah ve Tacülmülk büyük felaketin önüne geçtiklerini zanneder. Oysa Sultan Melikşah kolundan yaralanmıştır. Bunun üzerine Melikşah büyük bir öfke ile saraya döner. Yaralanma sonucunda elinin uzun süre kılıç tutamayacağını öğrenir.

Yarasının sarılmasından sonra önce Hasan Sabbah ve Tacülmülk’e haddini bildirir. Sonrasında da tüm işleri ivedilikle çözmeye koyulur. Yer yer nefes kesen sahnelerin olduğu 15. Bölüm tüm listelerde birinci gelmesiyle birlikte aynı heyecanla yeni bölüm merakla bekleniyor.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme