Yasak Elma İzleyicileri Şok Geçirdi! Sevilen Dizide Hangi Entrikalar Dönüyor! İşte Detaylar

wqq-001
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayınlandığı ilk günlerde sıradan bir dizi izlenimi veren Yasak Elma ekranın en uzun süreli dizilerden birisi oldu. Sezon içinde ve her sezon sonunda izleyicisini şaşırtmayı başaran bu yapıma izleyicilerin ilgisi hiç azalmadı. Çünkü senaristler her hafta izleyicilerin ilgisini çekti. Yayınlanan 103. bölüm ise seyircileri bir kez daha şok etti diyebiliriz. Bölümden önce yayınlanan fragmanlar zaten yeterince dikkat çekmişti. Ancak bölümün yayınlanmasıyla birlikte seyirciler bütün oyuncuları daha önce hiç görmedikleri bir şekilde izledi.

Yıldız Komadan Çıktı

Bir önceki bölümün sonunda çıkan yangında komaya giren Yıldız 103. bölümde aradan geçen beş yıldan sonra birden uyanıyor. Uyandıktan sonra ise bambaşka bir hayatla karşılaşıyor. Kocası Çağatay, Cansu’nun oyununa gelip onunla evlenmiş ve oğlu Halitcan da ona anne demektedir. Ender ise Hasan Ali’yi dolandırıp zengin olan Sedai ile evlenmiş ve öncekinden çok daha kötü ve entrika dolu bir kadın haline gelmiştir. En büyük şoku ise bohem, düşünceli ve yardımsever bir insan haline gelen Şahika’yı görünce yaşayacaktır.

Yıldız Halitcan’ı Tekrar Kazanabilecek mi?

Yıldız şok geçirmiştir anca en büyük üzüntüsü kendisini hatırlamayan oğlu Halitcan içindir. Cansu ise evliliğini ve oğlunu kaybetmek istemez ve Yıldız’ı ortadan kaldırmaya çalışır. Bir plan yaparak Yıldız’ı Riva’ya çağırır ve yolda arabanın kontrolünü kaybederek kendisinin ve Yıldız’ın hayatını tehlikeye atar. Tam bu sırada ekranın yangın anına geri dönmesi tüm izleyicileri rahatlatır.

Çünkü henüz yeni bölüm yayınlanmasa da Eda Ece’nin yaptığı paylaşımla da anlaşılmıştır ki bütün bunlar Yıldız’ın rüyasıdır. Son derece matrak diyalogların geçtiği bu şaşırtıcı bölümün ardından 104. bölümde neler yaşanacağı herkes tarafından merak edilmektedir. Acaba Yasak Elma izleyicilerini gelecek bölümde neler bekliyor?

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme