Yeni Platformdan Dikkat Çeken Dizi

Yeni Platformdan Dikkat Çeken Dizi
Yeni Platformdan Dikkat Çeken Dizi
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkemizde artık sıklıkla kullanılan dijital platformlara yeni bir tanesi daha eklendi. Gain farklı içerikler ile ön plana çıkmayı başardı. Gain’in içinde yer alan dizilerden birinde de Devin Özgür Çınar ile Engin Günaydın yer alıyor.

10 Bin Adım adlı dizi Engin Günaydın hayranları tarafından sosyal medya üzerinden beğeni topladı. Dizi diğerlerine göre daha farklı komedi barındırmasıyla Cem Yılmaz’ın beğenilerini topladı. Farklı yapımlar için eleştiriler de bulunan Yılmaz, sosyal medya açıklamalarıyla 10 Bin Adım adlı diziyi ön plana koydu.

Ünlülerden Destek

Cem Yılmaz sosyal medya hesabından “İngilizler dâhil, son zamanlarda en beğendiğim komedi işi. Helal olsun Devin, Engin ve içindeki tüm kardeşler. 10 Bin Adım Gain de ki. Çerçöpün arasında güneş gibi parlıyor.” açıklamasını yazdı.Cem Yılmaz açıklamaları sonrası buna benzer övgüleri de Tarkan yaptı. Sosyal medya hesaplarından Gain dizisine beğenileri sunan Megastar Tarkan, dizinin ve platform ’un reklamını yaptı.

Gain üzerinden yayınlanan İlk farklı komedi dizisi olan 10 Bin Adım yeni bölümleri ile uygulama da yer alıyor. Son dönemin sağlıklı yaşam rehberi adına ‘Günde 10 bin adım’ önerileri ile yürüme kararı veren eski sevgili Ezgi ve Mehmet’in yol arkadaşlığı öyküsünü mizah ile birleştirerek anlatıyor.

10 Bin Adım Ne Anlatmak İstiyor?

Dizinin hikâye kısmı Engin Günaydın ile Deniz Özgür Çınar’a ait iken senaryosu Deniz Özgür tarafından yazılan komedi dizisi ’10 Bin Adım’, eski sevgililerin hikâyelerinin dostluğa evirilip evirilemeyeceğini on bin adımlık macera içerisin de inceliyor.
Birlikteliklerini duygusal anlamda tüketen iki kişinin aynı fikirler ile çıkacakları yol arkadaşlığının, şu an yaşadıkları hayatlarına dair fikir alışverişi, eski yaşamlarına dair konuşmaların da geçtiği dizi, bir yandan eski sevgililerin dost olup olamayacağını sorgulama içerisine sokuyor.

Eski hayatlarına dair konuşmaların tekrar gün yüzüne getirildiği, ilişkiye dair laf sokmaların içinde olduğu tüm yaşanmışlıkların komik anlatım şekilliyle anlatılan dizide bunların gündeme gelmesiyle büyük tartışmalar yaşansa da bir sonra ki gün koyulan ’10 Bin Adım’ hedefi dolayısıyla tekrar buluşuyor. Absürt komedi diye nitelendirilen anlatım tarzıyla izah etmeye çalışılan konular, ustalıkla işlendi.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme