Zengin Oldum Derken Kâbusu Yaşadı! İşte Sebebi

unnamed
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Amerika’da yaşanan ilginç olayı duyanlar kulaklarına inanamadılar. Talih oyunlarına meraklı bir kişinin almış olduğu bilete, büyük ikramiye çıkınca sevinçten ne yapacağını şaşırdı. Ancak bu sevinci kısa sürdü. Kazanmış olduğu bileti bulamayan adam hayatının şokunu yaşadı. Uzun uğraşlar sonucunda bileti bulmayı başaran adam soğuk terler döktü.

Eşine az rastlanan bir olay Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşandı. Tennessee eyaletinden Nick Slatten isimli kişi, lotodan kazandığı para ile zengin oldu. Düzenli olarak loto oynayan Slatten, her zaman ki gibi loto sonuçları için TV’yi açtı. Gördüğü manzara karşısında dili tutulan adam, zengin olmanın mutluluğunu yaşadı.

Nişanlısına Bileti Göstermek İstedi Ancak Bileti Bulamadı

Yaşadığı sevinci, nişanlısı ile paylaşan adam, nişanlısının inanmaması üzerine bileti göstermek istedi ancak, bileti bulamadı. Zenginliğin vermiş olduğu mutluluğu bir anda kaybeden Slatten, bileti koyduğu yeri hatırlamak için, geçirdiği bütün günün özetini kâğıda döktü. Nişanlısı, haberi aldığında genç adamın önce çok mutlu olduğunu daha sonra ise sesinin bir hasta kadar kötü geldiğini belirtti. Yaşadığı şokun neredeyse bütün hayatına mal olduğunu belirten Slatten, ‘’ Zenginliği kısa zaman için tattım, ama sonrasında elimden kayıp gittiğini düşündükçe yaşam enerjimi kaybettim’’ dedi. Bileti bulduğu anda yaşadığı mutluluğun tarif edilemez olduğunu, ‘’ İşte şimdi rahat nefes alıyorum’’ diyerek sözlerine ekledi.

Şanslı Bileti Şoför Koltuğuna Sıkışmış Halde Buldu

Kazandığı parayı almak için, saatlerce bileti arayan genç adam, uğraşlarının sonuç vermesiyle büyük bir rahatlık yaşadı. Yaşadığı evin her tarafını didik didik arayan Slatten, mutluluğu şoför koltuğunda buldu. Almış olduğu büyük ikramiye bileti, aracının şoför koltuğunda sıkışmış bir vaziyette durduğunu görünce rahatladı.

Bileti bulduğu için kendini ikinci kez şanslı hisseden genç adam, çalışma hayatına devam edeceğini ve kazandığı parayı da yatırım yapacağını söyledi.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme